بخارشوی صنعتی – قیمت بخارشوی صنعتی کارواش

کارواش بخارشوی صنعتی یکی از محصولات مجموعه زاگرس ماشین می باشد . برای استعلام قیمت انواع بخارشوی صنعتی با واحد فروش تماس بگیرید .
بخارشوی های صنعتی با تولید و تزریق بخار با درجه حرارت بالا و رطوبت کم راه حلی بهینه جهت تمیز کردن انواع سطوح از صنایع غذایی و ماشین آلات صنعتی گرفته تا انواع صندلی، فرش و موکت را در برای شما به ارمغان میاورند . بخارشوی صنعتی یک دستگاه نظافت مکانیزه است که در آن از بخار آب برای خشک کردن، نظافت و ضدعفونی کردن سطوح مختلف استفاده می شود. استفاده از دستگاه بخارشوی صنعتی غالبا برای ضدعفونی کردن یا حتی استرلیزه کردن سطوح کفایت می نماید. در این دستگاه بخار داخل یک دیگ بخار ایجاد می شود . دیگ بخار بخشی از دستگاه است که دمای آب ورودی را بیشتر میکند تا بخاری با فشار و رطوبت کم ایجاد نماید. توانایی بخار خارج شده از دستگاه بخارشوی صنعتی در نظافت و شستشوی سطح وابسته به حرارت آن است . گرما بخار انرژی مورد نیاز برای شکستن پیوند بین آلودگی و سطح را فراهم نموده و مواد آلاینده را بصورت معلق در آب رها میکند .  در مرحله بعد این آب و الودگی از روی سطح مکش و جمع آوری می شود .

بخارشوی صنعتی

بخارشوی صنعتی به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی وسیله ای بسیار مفید بوده که قادر است با استفاده از بخار خشک برای نظافت و میکروب زدایی، ضد عفونی کردن و حذف لکه ها و چربی ها استفاده شود. در بخش صنعت یکی از موارد بسیار مهم بحث نظافت صنعتی آن مکان می باشد که بخارشوی صنعتی قادر است محیط موردنظر را که دارای آلودگی هایی از جنس: روغن، گریس، امولسیون، گریس قالب، تراشه، ذرات، گرد و غبار و … را نظافت کند. بخارشوی صنعتی همچنین برای انواع سطوح گوناگون دیگر از جمله: سنگ، سرامیک، فرش، موکت، مبل و … مناسب می باشد. دستگاه می تواند با قدرت بالای خود در تولید بخار انواع باکتری ها، قارچ و مواردی از این قبیل را نابود سازد. آب در بخارشوی صنعتی در بویلر گرم می شود سپس مایع به بخار تبدیل شده و از طریق نازل دستگاه خارج می شود. بخار خاک را بر روی سطوح سخت و الیاف نرم سست کرده وسپس عمل نظافت به همراه مکندگی انجام می شود. بخار در دستگاه بخارشوی صنعتی شامل حدود 5 درصد آب بوده که خشک تر از هوایی است که ما نفس می کشیم. بسیاری از بخارشوی های صنعتی شامل مخزنی برای مواد شوینده بوده و همچنین قابلیت مکندگی را به همراه خود دارند که اصطلاحاً به آن دستگاه بخارشوی صنعتی مکنده دار گفته می شود. این دستگاه های مکنده دار یا وکیوم دار دارای سنسور قطع کن جاروبرقی بوده و همچنین دارای بوق هشدار پایان یافتن آب و مواد شوینده می باشد .

قیمت انواع بخارشوی صنعتی برای کارواش

قیمت انواع دستگاه بخارشوی صنعتی برای کارواش ، در استفاده از دستگاه های نظافتی برای نظافت کردن انواع سطوح فقط سطح ظاهری آن تمیز می شود اما در استفاده از بخارشوی صنعتی برای امر نظافت علاوه بر ظاهر سطح بلکه لایه های عمیق تر سطح را نیز می تواند نظافت کند و آن را عاری از هر گونه آلودگی کند.
این دستگاه این کار را با استفاده از جریان داغ بخار آب انجام میدهد و به لایه های زیرین هر سطح نفوذ می کند و آن را نظافت می کند.
– اجزای یک دستگاه بخارشوی صنعتی
از اجزای سازنده این دستگاه می توان به دیگ بخار، مخزن آب تمیز ، مخزن آب کثیف و هم چنین سیستم مکش آن اشاره کرد .
در قسمت بویلر یا دیگ بخار دستگاه بخار آب تولید می شود و سپس این بخار با سرعت و فشار بالا و بدون اتلاف وقت به سطحی که می خواهیم آن را نظافت کنیم برخورد می کند وآن را نظافت می کند و چون این جریان دارای سرعت و فشار بالا و همچنین دمای بالایی می باشد می تواند آن سطح را نیز ضد عفونی کند.
بعد از مرحله برخورد بخار آب به سطح آلودگی ها از روی آن جداشده وحال دستگاه به کمک سیستم مکش خود تمام آن آلودگی ها را از روی سطح جدا می کند به داخل مخزن آب کثیف خود هدایت می کند.
بدنه دستگاه جنس آن از استیل می باشد و به همین دلیل در مقابل رطوبت و دمای بالا مقاومت دارد .

دستگاه‌های بخارشوی صنعتی در مقایسه با مدل‌های خانگی دارای ظرفیت کاری بیشتر بوده و به دلیل دارا بودن دیگ های بخار قدرتمندتر دمای بخار ایجاد شده توسط آنها به مراتب بالاتر از بخار مدل‌های خانگی است .

برای اطلاع از قیمت دستگاه بخارشوی صنعتی با شماره هایی که در قسمت ارتباط با ما قرار داده شده است تماس بگیرید .

بخارشوی صنعتی

مظالب پیشتهادی زاگرس ماشین :

راه اندازی کارواش

کارواش سیار

معایب کارواش بخار

کارواش بخار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *