معایب و عیب های استفاده از کارواش بخار

شرکت زاگرس ماشین قصد دارد در این پست از سایت به سوال هایی که ذهن برخی خریدارن را به خود مشغول کرده است را بدهد از جمله این سولات در مورد معایب کارواش بخار می باشد . آیا کارواش بخار عیب دارد آیا کارواش بخار مضر است آیا کارواش بخار معایب بیشتری دارد یا کارواش ها سنتی ؟ همه این سوالاتی هست که بعد از مطالعه این پست پاسخش را می یابید .

از معایب کارواش های سنتی می توان به مصرف بی رویه آب و هزینه زیاد قبض آب اشاره کرد که هم به ضرر فرد می باشد و هم به ضرر کل کشور چرا که کمبود آب در دهه اخیر بی داد می کند . کارواش های سنتی عیب دیگری هم دارد مثلا برای شستشوی داخل ماشین تصور کنید که کارواش معمولی اون همه آب را باید داخل ماشین بریزد که باعث میشود برای خشک شدن کامل ماشین یکی دو روز از ماشین خود صرف نظر کنید و بوی داخل ماشین بعد از کارواش سنتی بسیار زننده است . این از معایب کارواش های معمولی بود اما کارواش بخار نه آبی هدر می دهد و نه قبض ترسناکی به بار می آورد . کارواش بخار به راحتی داخل کابین ماشین را شستشو میکند به نحوی که فکر میکنید ماشین صفر شده است و خیلی راحت هم در عرض نیم ساعت خشک میشود .

از معایب کارواش های سنتی به موارد بسیاری می توان اشاره کرد اما شاید این پست در این زمینه نباشد و بیشتر به معایب کارواش بخار می پردازیم :

معایب کارواش بخار

اصلا آیا کارواش بخار معایبی دارد ؟

در پاسخ به این سوال با قطیعت می تواند گفت خیر ، کارواش بخار هیچگونه عیب و عیوبی ندارد . برخی از افراد در فضای اینترنت به دنبال این هستند که معایب کارواش بخار را بدانند اما شرکت ماشین سازی زاگرس با قطعیت تمام اعلام میکند که این محصول هیچگونه عیبی ندارد و در ادامه نیز با دلایل این موضوع را پاسخ می دهد .

کارواش بخار یک مبحث کاملا رایج در کشورهای اروپایی می باشد . بنابراین اگر کارواش بخار عیب داشت هیچگاه در کشورهای متمدن رایج نبود . کارواش نانو بخار به هرجایی که فکر کنید می تواند نفوذ کند و کار پاکیزگی را انجام دهد . با تجربه ماشین سازی زاگرس که سالهاست کارواش نانو بخار را به کل کشور و کشورهای اطراف مثل عراق گرجستان ترکیه صادر کرده است از طرف مشتریان خود هیچ بازخوردی مبنی بر معایب کارواش بخار دریافت نکرده است .

در آخر اگر قصد راه اندازی کارواش بخار دارید به راحتی و بدون استرس این کار را انجام دهید چرا که هیچ گونه عیبی ندارد . با تشکر از شما .

درآمد کارواش بخار

کارواش بخار سیار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *